Realizacje

Zobacz nasze wybrane realizacje:

Toruń Wirtualny Spacer

Spacer wirtualny wykonany na zlecenie Urzędu Miasta w Toruniu. W ramach spaceru można zobaczyć ponad 80 panoram wirtuanych, w tym 4 panoramy wirtualne z lotu oraz dwie giga-panoramy. Spacer w dwóch wersjach językowych: polskiej oraz angielskiej. Integracja z Google Maps, dodatkowo opisy ciekawych miejsc. Do pobrania dodatkowe materiały multimedialne np. wygaszacze ekranu. Spacer dostępny w wersji mobilnej dla iPhone/iPad/iPod Touch oraz dla telefonów z systemem Android. 

Toruń Spacer Wirtualny

Link do prezentacji - http://www.torun.pl/spacer/

 

Gmina Zabierzów

Spacer wirtualny wykonany na zlecenie Urzędu Gminy Zabierzów. Przedstawia najciekawsze miejsca z lotu ptaka m.in. podkrakowskie dolinki - około 20 panoram wykonanych z wysokości. Można również zobaczyć dwie giga-panoramy. Wszystko w ciepłych, jesiennych barwach. Integracja z Google Maps, dodatkowo opisy ciekawych miejsc. Do pobrania dodatkowe materiały multimedialne np. wygaszacze ekranu. Spacer dostępny w wersji mobilnej dla iPhone/iPad/iPod Touch oraz dla telefonów z systemem Android. 

Gmina Zabierzów Wirtualny Spacer

Link do prezentacji - http://www.zabierzow.org.pl/spacer/

 

Bielsko-Biała Wirtualny Spacer 2010

Spacer wirtualny wykonany na zlecenie Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Na spacer składa się ponad 70 panoram wirtualnych, w tym: 19 panoram wykonanych z lotu ptaka, jedna giga-panorama oraz ponad 50 panoram wirtualnych wysokiej rozdzielczości. Spacer zintegrowany jest z GoogleMaps, posiada m.in. zaawansowany interfejs użytkownika, dodatkowe informacje o miejscach oraz kamienicach, funkcję automatycznego zwiedzania.

Bielsko-Biała Wirtualny Spacer 2010

Link do prezentacji - http://www.um.bielsko.pl/wirtualnyspacer/


Bielsko-Biała 2009 - spacer wirtualny

Wirtualny spacer po mieście, zrealizowany dla Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. W ramach spaceru dostępnych jest ponad 40 panoram wirtualnych, zintegrowanych z mapą Google Maps. Przejście do następnych panoram możliwe jest również za pomocą punktów przejścia tzw. hot-spot.
Na zimowych panoramach można zobaczyć wirtualny, padajcy śnieg - jedna z pierwszych realizacji w Polsce!

Bielsko-Biała

Link do prezentacji - http://um.bielsko.pl/web/index.php/Latest/Wirtualne-Panoramy.html

Zamek Sułkowskich w Bielsku-Białej - spacer wirtualny

 

Jeden z pierwszych spacerów wirtualnych, który publikowany jest w całości jako panoramy bardzo wysokiej rozdzielczości. Dostępnych jest kilkanaście panoram, z możliwością swobodnego poruszania się po Zamku.
Można również zobaczyć panoramę Bielska-Białej z wieży baszty Zamku!

Zamek w Bielsku-Białej

Link do prezentacji - www.panoramy-wirtualne.pl/panorama/zamek-sulkowskich-w-bielsku-bialej-spacer-wirtualny/11/5 

 

Teatr Polski w Bielsku-Białej - spacer wirtualny

Spacer wirtualny w zabytkowym budynku Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Zobaczyć można m.in. kurtynę ozdobną przedstawiająca Taniec Nimf, wykonaną w 1890 roku w pracowni Franciszka Rottonary. Część panoram publikowana jest w technice bardzo wysokiej rozdzielczości.

Teatr Polski

Link do prezentacji - www.panoramy-wirtualne.pl/panorama/teatr-polski-w-bielsku-bialej-spacer-wirtualny/10/5 

 

Aqua S.A. - spacer wirtualny
Spacer wirtualny basenu oraz fitness firmy Aqua S.A. - startowa panorama z lotu ptaka została wykonana z wysokości ok. 30 metrów, doskonale widać lokalizację budynku oraz panoramę Bielska-Białej.
Jest to pierwsza panorama wirtualna z lotu ptaka w regionie!

Aqua S.A.

Link do prezentacji - www.plywalniaaqua.pl/wirtualny_spacer/

 

Tunel Drogowy S69 Szare-Laliki - spacer wirtualny
Spacer wirtualny po pierwszym w Polsce, pozamiejskim tunelu drogowym! Tunel znajduje się w ciągu drogi ekspresowej S69, w okolicach miejscowości Szare - Laliki.
Prezentacja została przygototowana we współpracy z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad. Spacer zintegrowany jest z mapą Google Maps, można również odwiedzić miejsca niedostępne np. Centrum Sterowania Tunelem.

Tunel Szare-Laliki

Link do prezentacji - www.panoramy-wirtualne.pl/kategoria/tunel-emilia-szare-laliki-s69-panoramy-spacer-wirtualny/7 

 

 

Kontakt

Jeżeli chcesz porozmawiać na temat naszych rozwiązań, prosimy o kontakt:

Agencja Fotograficzna
43-300 Bielsko-Biała, Plac Św. Mikołaja 5

Tel. +48 33 474 13 74
Tel. +48 600 36 77 00

biuro@panoramy-wirtualne.pl